Blog2020-02-29T15:04:36+01:00

COLLANTERIA na cestách – letní soutěž!

Vyhlašujeme letní soutěž COLLANTERIA na cestách! Co můžete vyhrát? Poukaz na nákup našeho zboží v ceně 1.500 Kč – a to se na podzim bude hodit!

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

(Pokračování textu…)

Středa – nových silonek je třeba!

Černý pátek… zlatá neděle….modré pondělí… Tak víte co? Zavádíme Červenou středu! Každý měsíc vybereme jednu středu, kdy ke svému zaplacenému nákupu dostanete jedny červené silonky Berlina 60 zdarma! A jak se dozvíte, která středa to bude? Přímo ten den ráno v příběhu na našem FB a IG, takže sledujte naše sítě, vyplatí se to!

(Pokračování textu…)

Potřebujete silonky a obchody jsou stále zavřené?

Všude je zavřeno? Máme řešení: přivezeme Vám je zdarma až do kanceláře v den objednání!

Podmínky: (Pokračování textu…)

Vadí vám, když je vidět zesílení?

Pamatujeme doby, kdy se považovalo za faux-pas, pokud zesílení vykukovalo zpod sukně, šatů nebo šortek. Všichni výrobci tedy měli v nabídce silonky bez viditelně zesíleného sedu, aby se daly nosit k velmi krátkým sukním nebo šortkám. Mělo to svůj půvab – ale jak už se v historii mockrát stalo, hranice vkusu se během let posunuly a dnes je zesílení běžně vidět hlavně v případě šortek – hlavně u mladých dívek, které s tím své hlavičky vůbec nelámou.
(Pokračování textu…)

Dárek – módní ponožky zdarma!

TATO AKCE JIŽ SKONČILA

Máme pro Vás dárek – jedny módní ponožky zdarma za každý nákup, který přesáhne 700 Kč bez dopravy! Do poznámky v objednávce uveďte, o který ze tří vzorů máte zájem (v případě, že už nebude skladem, dostanete podobný). Tato akce platí do jejího ukončení, které oznámíme na našem Facebooku.

Regina – naše/vaše guru

Asi je znát, že silonky milujeme a není to pro nás pouhé zboží. Nevnímáme je tak a ani tak o nich nemluvíme 🙂 Všichni se dnes snaží zaujmout svým příběhem – a my máme ten svůj právě díky našemu osobnímu vztahu. Nechceme být jen eshop, odesílající denně desítky objednávek (stovky by byly přece jen o něco lepší 😎) a kromě nadšení máme také Reginu – naši/vaši guru, která silonky miluje, nosí je celý život a má přehled! (Pokračování textu…)

Otevřená špička… v čem je problém?!

Odmítáte nosit silonky do otevřených bot, nebo se tím vůbec netrápíte? Mladší z nás mají pocit, že silonky do sandálků napatří – a že to tak bylo vždy.
Opak je pravdou – tento velmi podivný trend je výmyslem amerických módních stylistů, kteří ho začali prosazovat někdy koncem 90. let. Během celkem krátké doby se jim podařilo přesvědčit většinu zeměkoule, že silonky v otevřených botách jsou vrcholem nevkusu.
(Pokračování textu…)

Puntíky, kolečka, srdíčka, hvězdičky…

První silonky s tímto vzorem se objevily na začátku osmdesátých let – takže už i ty jsou retro. Od té doby vzniklo nesčíslně variant ve velikosti, hustotě i barvě – a později i ve tvaru. Protože je to jeden z nejoblíbenějších vzorů, snažíme se nabídnout co nejvíce variací – od decentních černých na černém podkladu přes krásně kontrastně černé na tělovém (nebo obráceně) až po další tvary, jako jsou třeba hvězdy nebo srdíčka. (Pokračování textu…)

Silonky se švem – sexy retro

Silonky a punčochy se švem jsou elegantním doplňkem s nádechem retra – švy na zadní straně bývaly technologickou nutností, protože v první polovině 20. století neexistovaly pletací stroje, které by dokázaly punčochy uplést kolem dokola, aniž by byly někde sešité. Začátkem 60. let technický pokrok vše změnil – a někteří si možná ještě pamatují reklamní slogan, hrdě provázející moderní silonky: BEZEŠVÉ PUNČOCHY. Až koncem 70. let si designéři uvědomili, že i když švy už nejsou zapotřebí, zůstávají krásnou ozdobou, odkazující na časy, kdy skutečná dáma nemohla vyjít na ulici bez punčoch. (Pokračování textu…)

Přejít nahoru