Silonky punčocháče hladké bez vzoru punčochy Collanteria

Silonky na každý den

Kdysi dávno platilo, že pokud dáma vyjde mezi lidi bez punčoch, dopustí se faux-pas. Tenkrát nebylo moc z čeho vybírat – žádné vzory se nevyráběly, protože chyběly použitelné technologie. Jediná volba tedy spočívala v několika základních barvách. Dnes je nabídka nejrůznějších designů opravdu široká, ale není na škodu si připomenout tehdejší striktní módní pravidla a najít si ty nejvhodnější silonky alespoň bez vzoru na všední nošení.

V této sekci se tedy snažíme vyjít vstříc Vám, kterým vzory nic neříkají – najdete zde základní silonky v různých barvách od supertenkých 8 DEN až po poloprůsvitné 40 DEN. Některé jsou v úpravě bez zesíleného sedu, takže se hodí například k šortkám a jsou tu i modely s podpůrným a formujícím účinkem. V závislosti na použitém materiálu se ceny pohybují ve velkém rozpětí – takže si vybere každá z Vás. Upřednostňujete matné pro jejich elegantní a přirozený vzhled, nebo se Vám líbí modely s decentním hedvábným leskem? Zatím jsme nenašli estetickou odvahu zařadit ty úplně plastově lesklé, protože chceme věřit, že tento trend je už nenávratně pohřbený hluboko v devadesátkách 🙂 Nebo není…?

Silonky na každý den

V této sekci se snažíme vyjít vstříc naší nabídkou i Vám, které nosíte silonky pouze bez vzoru. Zde najdete svoje oblíbené základní silonky v různých barvách od supertenkých 8 DEN až po poloprůsvitné 40 DEN. Některé jsou v úpravě bez zesíleného sedu, takže se hodí například k šortkám a jsou tu i modely s podpůrným a formujícím účinkem. V závislosti na použitém materiálu se ceny pohybují ve velkém rozpětí – takže si vybere každá z Vás. Upřednostňujete matné pro jejich elegantní a přirozený vzhled, nebo se Vám líbí modely s decentním hedvábným leskem? Zatím jsme nenašli estetickou odvahu zařadit ty úplně plastově lesklé, protože chceme věřit, že tento trend je už nenávratně pohřbený hluboko v devadesátkách 🙂 Nebo není…?

LÍBÍ SE VÁM JEŠTĚ TYHLE?