Asi je znát, že silonky milujeme a není to pro nás pouhé zboží. Nevnímáme je tak a ani tak o nich nemluvíme 🙂 Všichni se dnes snaží zaujmout svým příběhem – a my máme ten svůj právě díky našemu osobnímu vztahu. Nechceme být jen eshop, odesílající denně desítky objednávek (stovky by byly přece jen o něco lepší 😎) a kromě nadšení máme také Reginu – naši/vaši guru, která silonky miluje, nosí je celý život a má přehled!

Je tedy logické, že v našem eshopu působí jako testerka, influencerka, modelka a rádkyně v jedné osobě. Všechny silonky, které máme v nabídce, osobně vyzkoušela. Možná by Vás překvapilo, kolik jich neprošlo sítem a skočilo v odpadkovém koši 🙂
Regina má za sebou úspěšnou kariéru modelky a herečky – k jejímž vrcholům patří i Casino Royale, kde se po boku Daniela Craiga objevila jako jediná česká herečka v mluvené epizodní roli. Vedle účinkování v cca 30 mezinárodních reklamách (počítaje pouze hlavní role) se v seriálu Svatby v Benátkách představila v roli televizní producentky Laury Malinové.

Díky své dosavadní praxi v médiích, kouzlu osobnosti i kondici, která je udržována cvičením jógy a dalšími sporty, je pro nás Regina neocenitelnou podporou – koneckonců to můžete posoudit sami, jak se Vám líbí její fotky a videa?