On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Pokud k platbě použijete platební bránu ComGate, dostaneme potvrzení okamžitě po zaplacení a objednávku předáme zvolenému dopravci nejpozději následující pracovní den, aniž bychom čekali na přípis částky na náš účet.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Rychlá platba pomocí bankovního tlačítka

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Platba na dobírku

Při dopravě Zásilkovnou můžete za příplatek zvolit platbu na dobírku – zaplatíte tak zboží při jeho převzetí na výdejním místě.

Platba kartou při osobním převzetí zboží

Když se emailem či telefonicky dohodnete na osobním převzetí zboží, můžete objednávku zaplatit osobně kartou (ne v hotovosti). Ostatní nabízené formy platby jsou možné také.